3 Ιουλίου 2023: Και επίσημα υποψηφιότητα για τον Δήμο της Πάτρας
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00144.jpg)
Το όμορφο ταξίδι για να αλλάξουμε την Πάτρα μας προς το καλύτερο και για να γίνει η πόλη την οποία αξίζουμε και ονειρευόμαστε, ξεκίνησε τη Δευτέρα 3/7 με μια όμορφη εκδήλωση στο «Βυζαντινό», παρουσία 200 και πλέον στελεχών-υποψηφίων στις προσεχείς δημοτικές εκλογές.
Θα είμαστε η επόμενη δημοτική αρχή και θα το πράξουμε ενωμένοι γιατί το σύνθημά μας είναι: Πρώτα η πόλη μας! Το θέλουμε και το μπορούμε!
Καλή επιτυχία σε όλες και όλους!
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00033-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00047-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00069-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00074-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00111-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00028-300x224.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00029-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00049-300x200.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/sinis_00149-300x200.jpg)