Αγαπάμε τα αδέσποτα ζωάκια, τα προστατεύουμε και προστατευόμαστε!
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/356975459_24233251016274455_114454876920667822_n.jpg)
Φωτεινά μηνύματα για μια Πάτρα που πραγματικά μας αξίζει στέλνει η δημοτική παράταξη «Πάτρα Ενωμένη» σε κάθε κάτοικο της πόλης. Για τον υποψήφιο Δήμαρχο της Πάτρας Κώστα Σβόλη, αποτελεί προτεραιότητα η φροντίδα των αδέσποτων ζώων, προκειμένου και στα ίδια να παρασχεθεί η απαιτούμενη αγάπη, θαλπωρή και ζεστασιά, αλλά και οι πολίτες της Πάτρας να μην κινδυνεύουν από πιθανές επιθέσεις ταλαιπωρημένων τετράποδων. Τα αγαπάμε τα ζωάκια μας και γι΄ αυτό τα προστατεύουμε! Και προστατευόμαστε!