Παραμονή Πρωτοχρονιάς με ευχές στους πατρινούς – Φωτογραφίες
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415077144_203925809457952_5699661048300992314_n.jpg)
Από τη μια άκρη της Πάτρας στην άλλη, με «βροχή» ευχών στο ιστορικό κέντρο της πόλης και στους «μποναμάδες» της Τριών Ναυάρχων, ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης του Δήμου Πατρέων Κώστας Σβόλης και τα μέλη της μεγάλης «οικογένειας» της «Πάτρα Ενωμένη» πέρασαν την παραμονή της Πρωτοχρονιάς δίπλα στους πολίτες!
Χρόνια πολλά, υγεία κι ευτυχισμένο το 2024!
Ο,τι καλύτερο για την πόλη μας και για κάθε δημότη ξεχωριστά!
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415038078_203926022791264_9049762582155411963_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415040105_203929306124269_1712871660308850110_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415041767_203930606124139_3090261428274784116_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415045210_203926269457906_5087290973385219826_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415045442_203930629457470_1936783897553322199_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415047112_203941842789682_483022682260908555_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415057157_203927916124408_4968467955556734053_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415059676_203930279457505_2983299825923794916_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415064540_203929316124268_7324663644181778630_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415064957_203930789457454_2676803876143830769_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415070892_203926349457898_4609167329767530492_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415077144_203925809457952_5699661048300992314_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415085042_203930172790849_2291593663271688979_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415096239_203941849456348_4659284956447524012_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415102082_203930242790842_4011321407888399819_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415102090_203941832789683_1997763422250311107_n-225x300.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415112568_203927692791097_743216870976086986_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415118371_203929329457600_1617904214965415527_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415123397_203929242790942_1772187228226088394_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415133931_203930169457516_3641736552524708371_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415141153_203925939457939_163921460760445932_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415142735_203926436124556_5678155147811942849_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415161986_203930362790830_5663261698225101545_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415180277_203926559457877_4815283920458169096_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415181725_203928022791064_2672093204823204248_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415186913_203930486124151_2774409579295253726_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415199016_203928822790984_4338106480803507199_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415209510_203927502791116_3392116559859106072_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415224656_203930389457494_5364030101499443242_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415985834_203928236124376_3491289021081526589_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415987240_203929229457610_682040310485488310_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415987288_203930739457459_2468840369332803571_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415995764_203926629457870_4025541517222285400_n-225x300.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/415997849_203929232790943_4727938342909982709_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416004884_203930256124174_3471528584794231133_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416014792_203930586124141_7448158741072949951_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416028348_203930372790829_8598874669733465189_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416032534_203930522790814_8004259128601070673_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416043016_203930472790819_9040541953951834997_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416052226_203932016123998_8421889816758679589_n-300x225.jpg)
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2024/01/416065946_203930752790791_8274491324097913731_n-300x225.jpg)