Προτεραιότητα να φτιάξουμε τους δρόμους μας
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/07/358166442_3513595318884319_3645195950513437437_n.jpg)
Φωτεινά μηνύματα για μια Πάτρα που πραγματικά μας αξίζει στέλνει η δημοτική παράταξη «Πάτρα Ενωμένη» σε κάθε κάτοικο της πόλης. Για τον υποψήφιο Δήμαρχο της Πάτρας Κώστα Σβόλη, αποτελεί προτεραιότητα η βελτίωση της οδοποιίας της Πάτρας, προκειμένου να αποφεύγονται τα ατυχήματα και να βελτιώνεται η ποιότητα ζωής των κατοίκων. Εικόνες που μας εκθέτουν στο πανελλήνιο, με μπαλώματα και λακκούβες δεν μας τιμούν και δεν ταιριάζουν σε μια σύγχρονη πόλη.
\