«Το δικό μας κόμμα είναι ένα, η Πάτρα!»
![](https://ksvolis.gr/wp-content/uploads/2023/10/sinis_00001-18-scaled.jpg)
«Την Κυριακή κρίνεται το μέλλον της πόλης μας. Ψηφίζουμε την εσωστρέφεια και την ιδεοληψία ή την αλλαγή με στόχο την πρόοδο και την ευημερία; Θέλω μαζί να συμπορευτούμε. Θέλω μαζί να προχωρήσουμε στην αλλαγή. Η Πάτρα Ενωμένη κι εγώ προσωπικά ζητάμε την ψήφο των πολιτών για να είμαι ο Δήμαρχος όλων των πολιτών, ανεξάρτητα από κόμματα και ιδεολογίες. Το δικό μας κόμμα είναι ένα. Ο Δήμος Πατρέων».
Δείτε το βίντεο
Κώστας Σβόλης – Ενωτικό κάλεσμα σε όλους τους πατρινούς – YouTube